*
Форма входа
Меню сайта
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS · Регистрация · Мой профиль · Выход · Мы вКонтакте ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Black Violet Tom Ford
ЛедіДата: Пятница, 12 Июля 2013, 11:23 | Сообщение # 1
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Черговий таємничий аромат Тома Форда.
Цитрусові ноти, фруктова мякоть, чорна фіалка, мох та деревні ноти.
[img][/img]
Флакон-тестер без коробки.50 мл.
1 мл - 24 грн
У розпив флакон та 45 мл. флакон тому - хто забронює більшу кількість)
vitali - бронь 25 мл з флаконом
Sizhko_s - 5 мл
Yalta - 3 мл
котэ - 3 мл

вільні 9 мл

Атоми 6-10 мл - 5 грн, 15 мл - 7 грн.
Запрошую. Флакон замовлений, проте буде у середині серпня, якщо швидше то повідомлю тут.
Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго


Сообщение отредактировал Леді - Среда, 17 Июля 2013, 16:23
 
vitaliДата: Пятница, 12 Июля 2013, 13:14 | Сообщение # 2
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 873
Город: Измаил
Репутация: 3730
Статус: Offline
20 мл с флаконом, пожалуйста!
 
ЛедіДата: Пятница, 12 Июля 2013, 15:49 | Сообщение # 3
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
vitali, записую, якщо не буде бажаючих на 25 мл - флакон Ваш)

вільні 25 мл


Сообщение отредактировал Леді - Пятница, 12 Июля 2013, 15:50
 
JemmaДата: Пятница, 12 Июля 2013, 15:56 | Сообщение # 4
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3370
Город: Николаев
Репутация: 10087
Статус: Offline
Хотелось бы уточнить насчет оплаты.
Необходима предоплата, я правильно поняла? Или оплата после прибытия флакона?


"Духи? Их суть... поведать — но не обязательно всё и не обязательно каждому..."
Катрин Денев
 
vitaliДата: Пятница, 12 Июля 2013, 16:14 | Сообщение # 5
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 873
Город: Измаил
Репутация: 3730
Статус: Offline
Заберу 25 мл
 
ЛедіДата: Пятница, 12 Июля 2013, 19:23 | Сообщение # 6
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Jemma, як Вам зручно, можна оплатити і після того, як я виставлю фото новоприбулого флакону.
vitali, записала - флакон Ваш!

Вільні 20 мл
 
Sizhko_sДата: Пятница, 12 Июля 2013, 19:24 | Сообщение # 7
Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1074
Город: Запорожье
Репутация: 3107
Статус: Offline
Леді, 5 мл с оплатой после приезда флакона, если можно smile
 
ЛедіДата: Пятница, 12 Июля 2013, 19:25 | Сообщение # 8
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Sizhko_s, ок)
вільні 15 мл
 
YaltaДата: Суббота, 13 Июля 2013, 21:06 | Сообщение # 9
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 1585
Город: Симферополь
Репутация: 6614
Статус: Offline
3 мл smile
 
ЛедіДата: Воскресенье, 14 Июля 2013, 12:46 | Сообщение # 10
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Yalta, є!

Сообщение отредактировал Леді - Воскресенье, 14 Июля 2013, 14:53
 
котэДата: Воскресенье, 14 Июля 2013, 13:28 | Сообщение # 11
Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 338
Город: Артемовск
Репутация: 1374
Статус: Offline
3 мл smile
 
ЛедіДата: Среда, 17 Июля 2013, 18:16 | Сообщение # 12
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
котэ, будь-ласка)

Вільні 9 мл

Добавлено (17 Июль 2013, 15:23)
---------------------------------------------
Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. . Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго )

Добавлено (17 Июль 2013, 17:16)
---------------------------------------------
Дякую всім за розуміння та теплі слова)

 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


ПарФея © 2026