|
Black Violet Tom Ford
|
|
| Леді | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 11:23 | Сообщение # 1 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Черговий таємничий аромат Тома Форда. Цитрусові ноти, фруктова мякоть, чорна фіалка, мох та деревні ноти. [img] [/img] Флакон-тестер без коробки.50 мл. 1 мл - 24 грн У розпив флакон та 45 мл. флакон тому - хто забронює більшу кількість) vitali - бронь 25 мл з флаконом Sizhko_s - 5 мл Yalta - 3 мл котэ - 3 мл
вільні 9 мл
Атоми 6-10 мл - 5 грн, 15 мл - 7 грн. Запрошую. Флакон замовлений, проте буде у середині серпня, якщо швидше то повідомлю тут. Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго
Сообщение отредактировал Леді - Среда, 17 Июля 2013, 16:23 |
| |
| |
| vitali | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 13:14 | Сообщение # 2 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 873
Город: Измаил
Репутация: 3730
Статус: Offline
| 20 мл с флаконом, пожалуйста!
|
| |
| |
| Леді | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 15:49 | Сообщение # 3 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| vitali, записую, якщо не буде бажаючих на 25 мл - флакон Ваш)
вільні 25 мл
Сообщение отредактировал Леді - Пятница, 12 Июля 2013, 15:50 |
| |
| |
| Jemma | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 15:56 | Сообщение # 4 |
 В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3370
Город: Николаев
Репутация: 10087
Статус: Offline
| Хотелось бы уточнить насчет оплаты. Необходима предоплата, я правильно поняла? Или оплата после прибытия флакона?
"Духи? Их суть... поведать — но не обязательно всё и не обязательно каждому..." Катрин Денев
|
| |
| |
| vitali | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 16:14 | Сообщение # 5 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 873
Город: Измаил
Репутация: 3730
Статус: Offline
| Заберу 25 мл
|
| |
| |
| Леді | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 19:23 | Сообщение # 6 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Jemma, як Вам зручно, можна оплатити і після того, як я виставлю фото новоприбулого флакону. vitali, записала - флакон Ваш!
Вільні 20 мл
|
| |
| |
| Sizhko_s | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 19:24 | Сообщение # 7 |
 Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1074
Город: Запорожье
Репутация: 3107
Статус: Offline
| Леді, 5 мл с оплатой после приезда флакона, если можно
|
| |
| |
| Леді | Дата: Пятница, 12 Июля 2013, 19:25 | Сообщение # 8 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Sizhko_s, ок) вільні 15 мл
|
| |
| |
| Yalta | Дата: Суббота, 13 Июля 2013, 21:06 | Сообщение # 9 |
 В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 1585
Город: Симферополь
Репутация: 6614
Статус: Offline
| 3 мл
|
| |
| |
| Леді | Дата: Воскресенье, 14 Июля 2013, 12:46 | Сообщение # 10 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Yalta, є!
Сообщение отредактировал Леді - Воскресенье, 14 Июля 2013, 14:53 |
| |
| |
| котэ | Дата: Воскресенье, 14 Июля 2013, 13:28 | Сообщение # 11 |
 Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 338
Город: Артемовск
Репутация: 1374
Статус: Offline
| 3 мл
|
| |
| |
| Леді | Дата: Среда, 17 Июля 2013, 18:16 | Сообщение # 12 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| котэ, будь-ласка)
Вільні 9 млДобавлено (17 Июль 2013, 15:23) --------------------------------------------- Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. . Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго ) Добавлено (17 Июль 2013, 17:16) --------------------------------------------- Дякую всім за розуміння та теплі слова)
|
| |
| |