|
La vierge de fer
|
|
| Леді | Дата: Понедельник, 23 Сентября 2013, 17:03 | Сообщение # 1 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Закохалася я в це квіткове диво Лютена завдяки нашій феї - тому запрошую допомогти розпити флакон, флакон дзвіночок з ексклюзивної колекції Лютена з Пале-Рояль. Аромат - новинка 2013 року, композиція включає в себе ноти лілії, металу та ладану. Мені - це неймовірно затишний аромат лілії, яка розцвіла на покритій мохом лісовій галявині, де дерева височенні, поспліталися віттям і сонце пробивається маленьким промінчиком аби зігріти квітку і освітити. Металу не знайшла, хіба дзвінке звучання аромату попервах, яке потім переходить в муркотіння деревних ноток. Аромат для Одрі Хепберн - світлий та пухнастий. Запрошую до розпиву, флакон - 75 мл . Коли збереться компанія - замовлю флакон. [img] [/img] У розпив 50 мл без флакону. Olesya - 30 мл - оплачено, відіслано Paola - 10 мл Charodeyka - 5 мл - оплачено vitali - 5 мл - оплачено, відіслано Попередньо розпито! Всім дякую! Флакон прибув!!!
Сообщение отредактировал Леді - Суббота, 12 Октября 2013, 16:27 |
| |
| |
| Olesya | Дата: Понедельник, 23 Сентября 2013, 17:45 | Сообщение # 2 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 513
Город: Киев
Репутация: 2924
Статус: Offline
| 30 мл
Никто никого не может потерять, потому что никто никому не принадлежит. © Пауло Коэльо "Одинадцать минут"
|
| |
| |
| Paola | Дата: Понедельник, 23 Сентября 2013, 17:56 | Сообщение # 3 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 740
Город: Киев
Репутация: 2446
Статус: Offline
| 10 мл плиз
|
| |
| |
| Charodeyka | Дата: Понедельник, 23 Сентября 2013, 18:48 | Сообщение # 4 |
 Мисс Фотообраз 2013
Группа: Пользователи
Сообщений: 2235
Город: Киев
Репутация: 2171
Статус: Offline
| Кошмар, размели как пирожки! Дайте 5 мл, плиз))))
"Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, И ты, им преданный народ."- Великий РУССКИЙ поэт М.Ю.Лермонтов.
Сообщение отредактировал Charodeyka - Понедельник, 23 Сентября 2013, 18:49 |
| |
| |
| Juliettta | Дата: Понедельник, 23 Сентября 2013, 19:17 | Сообщение # 5 |
 Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 221
Город: Днепропетровск
Репутация: 527
Статус: Offline
| Простите , ошибка .
Сообщение отредактировал Juliettta - Понедельник, 23 Сентября 2013, 19:30 |
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 23 Сентября 2013, 20:09 | Сообщение # 6 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Дівчата - записала! Кому останні 5 мл?
|
| |
| |
| vitali | Дата: Понедельник, 23 Сентября 2013, 20:17 | Сообщение # 7 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 873
Город: Измаил
Репутация: 3730
Статус: Offline
| давайте мне
|
| |
| |
| Леді | Дата: Среда, 25 Сентября 2013, 19:52 | Сообщение # 8 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| vitali, ок! аромат краса - сьогодні ходжу і надихатися не можу!!! Попередньо розпито! Дякую! В кінці тижня замовлятиму флакон! Оплата - після прибуття флакону.Добавлено (25 Сентябрь 2013, 18:52) --------------------------------------------- замовила флакон!!! буде через 2 тижні орієнтовно
Сообщение отредактировал Леді - Понедельник, 23 Сентября 2013, 20:41 |
| |
| |
| annaleo | Дата: Вторник, 08 Октября 2013, 08:29 | Сообщение # 9 |
 Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1238
Город: Хмельницкий
Репутация: 4915
Статус: Offline
| Леді, 3 мл пожалуйста, как договаривались
Мои Отливанты Мои Флаконы
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 28 Октября 2013, 18:47 | Сообщение # 10 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| annaleo, ага) Добавлено (09 Октябрь 2013, 21:15) --------------------------------------------- Флакон приїхав!!! скидаю інформацію Спробую прикріпити фото якщо нет дозволить) Добавлено (28 Октябрь 2013, 17:47) --------------------------------------------- Вільні 10 мл - бажаючі пишіть)
|
| |
| |
| Пастила | Дата: Понедельник, 28 Октября 2013, 22:22 | Сообщение # 11 |
 Понравилось здесь
Группа: Пользователи
Сообщений: 136
Город: Донецк
Репутация: 454
Статус: Offline
| Заберу 10 мл.  Добавлено (28 Октябрь 2013, 21:22) --------------------------------------------- Если можно, в 2 атома по 5мл 
|
| |
| |
| Леді | Дата: Вторник, 29 Октября 2013, 13:59 | Сообщение # 12 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Пастила, сорі вже забрали. Прошу закрити розпив! Всім дякую!
|
| |
| |