|
Louve
|
|
| Леді | Дата: Пятница, 13 Декабря 2013, 19:56 | Сообщение # 1 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Запрошую розпити творіння Лютена - Вовчицю - аромат східний, гурманський, характерний...Білий мигдаль, пелюстки троянди, фрукти, жасмин, амбра, мускус,ваніль,бальзами...Неймовірно цікаво як Лютен це все обіграв - жінка, матір і вовчиця, солод і гіркота, яка неминуча доля.... Первісний об"єм флакона - 75 мл У розпив 65 мл та флакон. Крок розпиву - 1 мл:) Флакон тому хто забронює більшу кількість. kitusyan - 5мл - оплачено, відіслано eudaemonia - 10 мл - оплачено, відіслано flamenta - 25 мл + флакон - оплачено, відіслано Petrichka - 10 мл - оплачено, відіслано Juliettta - 10 мл - оплачено, віділано Викса - 2 мл - оплачено, відіслано Аромат розпито! [img] [url=http://piccy.info/view3/5691068/65262e3bb3dcde46c79fc3ad78c3e240 Флакон приїхав!
Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 16 Января 2014, 18:24 |
| |
| |
| kitusyan | Дата: Пятница, 13 Декабря 2013, 21:03 | Сообщение # 2 |
 В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3345
Город: Днепропетровск
Репутация: 3332
Статус: Offline
| Леді, Маша я ждала этот аромат! Мне плиз 5 мл ...налетай феечки!
Сообщение отредактировал kitusyan - Пятница, 13 Декабря 2013, 21:06 |
| |
| |
| flamenta | Дата: Суббота, 14 Декабря 2013, 10:47 | Сообщение # 3 |
 Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 247
Репутация: 1338
Статус: Offline
| Можно 25 с флаконом?
Для того, чтобы быть красивой, женщине достаточно иметь черный свитер, черную юбку и идти под руку с мужчиной, которого она любит. (с) Ив Сен-Лоран.
|
| |
| |
| eudaemonia | Дата: Суббота, 14 Декабря 2013, 13:02 | Сообщение # 4 |
|
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Город: Днепропетровск
Репутация: 321
Статус: Offline
| 10мл, пожалуйста
|
| |
| |
| Леді | Дата: Суббота, 14 Декабря 2013, 19:26 | Сообщение # 5 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| kitusyan, eudaemonia, - записала, дякую. flamenta, можна якщо не буде бажаючих на більшу кількість з флаконом.
Сообщение отредактировал Леді - Понедельник, 16 Декабря 2013, 18:08 |
| |
| |
| Petrichka | Дата: Воскресенье, 15 Декабря 2013, 13:53 | Сообщение # 6 |
 Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 164
Город: Киев
Репутация: 1227
Статус: Offline
| 10 мл, пожалуйста
Сообщение отредактировал Petrichka - Воскресенье, 15 Декабря 2013, 14:28 |
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 16 Декабря 2013, 18:06 | Сообщение # 7 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Petrichka, записала. Дами, не витримала та замовила флакон - як не попаду у період західного Різдва - то за два тижні флакон буде. Додам фото і збиратиму оплату.
Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 19 Декабря 2013, 18:23 |
| |
| |
| Juliettta | Дата: Четверг, 19 Декабря 2013, 10:36 | Сообщение # 8 |
 Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 221
Город: Днепропетровск
Репутация: 527
Статус: Offline
| 10 мл
|
| |
| |
| Леді | Дата: Четверг, 19 Декабря 2013, 18:24 | Сообщение # 9 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Juliettta, записала , дякую!
останні 5 мл) залишаю собі. Попередньо розпито
Сообщение отредактировал Леді - Пятница, 27 Декабря 2013, 16:46 |
| |
| |
| Викса | Дата: Воскресенье, 29 Декабря 2013, 02:04 | Сообщение # 10 |
 Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 493
Город: Киев
Репутация: 1028
Статус: Offline
|
Я вдихаю хмільну насолоду, Ніжні пахощі, роси, вітри, Необмежену власну свободу, Неймовірно ясні кольори!
Сообщение отредактировал Викса - Воскресенье, 29 Декабря 2013, 03:04 |
| |
| |
| Леді | Дата: Пятница, 03 Января 2014, 19:10 | Сообщение # 11 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Дами - флакон приїхав, скидаю інформацію в ЛС. Викса, Ви з кимось домовилися про міліки? мені зараз відлити і Вам відіслати чи це вже Ви з своєю добродійницею вирішите?
|
| |
| |
| Викса | Дата: Пятница, 03 Января 2014, 20:18 | Сообщение # 12 |
 Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 493
Город: Киев
Репутация: 1028
Статус: Offline
| Цитата Леді (  ) Викса, Ви з кимось домовилися про міліки? Леді, нет ни с кем не договорилась, в другой раз куплю на пробу.
Я вдихаю хмільну насолоду, Ніжні пахощі, роси, вітри, Необмежену власну свободу, Неймовірно ясні кольори!
|
| |
| |
| Леді | Дата: Четверг, 16 Января 2014, 18:25 | Сообщение # 13 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Все розіслала - прошу закрити розпив! Всім дякую!
|
| |
| |