|
Louve Serge Lutens
|
|
| Леді | Дата: Среда, 05 Июня 2013, 19:38 | Сообщение # 1 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Запрошую розпити творіння Лютена - Вовчицю - аромат східний, гурманський, характерний...Білий мигдаль, пелюстки троянди, фрукти, жасмин, амбра, мускус,ваніль,бальзами...Неймовірно цікаво як Лютен це все обіграв - жінка, матір і вовчиця, солод і гіркота, яка неминуча доля.... Первісний об"єм флакона - 75 мл У розпив 65 мл та флакон. Крок розпиву - 1 мл:) Флакон тому хто забронює більшу кількість. А тому, хто візьме флакон - книжечка з пробниками декоративної косметики метра - здається 6 помад))) Відсилаю НП та УП (+10 грн). Атоми 6,10,15,30мл і пробірки 1,5 мл в наявності. [img] [/img] [img] [/img] У розпив 65 мл і флакон katerynah, 1 мл - оплачено, відіслано Lerchik 10 мл - оплачено, відіслано kitusyan - 5 мл - оплачено, відіслано livija - 30 мл + флакончик - оплачено,відіслано
Вільні 19 мл
Сообщение отредактировал Леді - Вторник, 02 Июля 2013, 13:51 |
| |
| |
| fenata | Дата: Среда, 05 Июня 2013, 20:32 | Сообщение # 2 |
 Хозяйка парфюмерной горы :)
Группа: Пользователи
Сообщений: 4668
Город: Киев
Репутация: 3274
Статус: Offline
| Леді, поки бронь на 30 з флаконом)
Мне так одиноко. Нужна компания. Желательно нефтяная.
|
| |
| |
| Леді | Дата: Среда, 05 Июня 2013, 20:45 | Сообщение # 3 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| fenata, поки бронь) якщо хтось не захоче більше це буде новий флакон - той, про який кажуть що аромат трошки гіркіший
Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 06 Июня 2013, 10:17 |
| |
| |
| Katrusia | Дата: Четверг, 06 Июня 2013, 22:58 | Сообщение # 4 |
 Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 445
Город: Львов
Репутация: 620
Статус: Offline
| Леді, мені пиши 1мл наразі....
Гострити ніж людей научили зойки. /Василь Стус/ http://www.fragrantica.ru/chlen/102003/ мой гардероб, хотелки и все отзывы на Фрагрантике https://www.facebook.com/profile.php?id=100007266844012 я на ФБ, кому интересно :)
|
| |
| |
| Леді | Дата: Четверг, 06 Июня 2013, 23:16 | Сообщение # 5 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| katerynah, 1 мл наразі fenata, поки 30 мл та флакончик Вільні 34 мілілітри)
Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 06 Июня 2013, 23:16 |
| |
| |
| Ksjusha | Дата: Пятница, 07 Июня 2013, 22:46 | Сообщение # 6 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 833
Город: Одесса
Репутация: 2994
Статус: Offline
| 3 мл, пожалуйста
флаконы-отливанты
|
| |
| |
| Леді | Дата: Пятница, 07 Июня 2013, 22:50 | Сообщение # 7 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Ksjusha, записала)
|
| |
| |
| Ksjusha | Дата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:21 | Сообщение # 8 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 833
Город: Одесса
Репутация: 2994
Статус: Offline
| прошу прощения, выхожу...
флаконы-отливанты
|
| |
| |
| Леді | Дата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:32 | Сообщение # 9 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| ок)
|
| |
| |
| Lerchik | Дата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:41 | Сообщение # 10 |
 Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 63
Город: Киев
Репутация: 270
Статус: Offline
| 10 мл
|
| |
| |
| Леді | Дата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:44 | Сообщение # 11 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Lerchik, ок) Вільно - 24 мілілітри)
Сообщение отредактировал Леді - Пятница, 14 Июня 2013, 23:48 |
| |
| |
| fenata | Дата: Среда, 19 Июня 2013, 20:52 | Сообщение # 12 |
 Хозяйка парфюмерной горы :)
Группа: Пользователи
Сообщений: 4668
Город: Киев
Репутация: 3274
Статус: Offline
| Цитата (Леді) fenata, поки бронь) якщо хтось не захоче більше це буде новий флакон - той, про який кажуть що аромат трошки гіркіший бронь знімаю!
Мне так одиноко. Нужна компания. Желательно нефтяная.
|
| |
| |
| Леді | Дата: Среда, 19 Июня 2013, 20:58 | Сообщение # 13 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| fenata, ок флакон і 54 мл вільні
Флакон приїхав ще й з купою пробників, нажаль відомих мені ароматів!!!!
Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 20 Июня 2013, 19:01 |
| |
| |
| livija | Дата: Понедельник, 24 Июня 2013, 12:51 | Сообщение # 14 |
|
Заглянул на минутку
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Город: Киев
Репутация: 51
Статус: Offline
| Доброго дня, Все ж скільки потрібно з флаконом мін? дуже хочу...
Сообщение отредактировал livija - Понедельник, 24 Июня 2013, 12:53 |
| |
| |
| Katrusia | Дата: Понедельник, 24 Июня 2013, 16:42 | Сообщение # 15 |
 Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 445
Город: Львов
Репутация: 620
Статус: Offline
| Леді, забронюй мені 10мл , а там подивимось
Гострити ніж людей научили зойки. /Василь Стус/ http://www.fragrantica.ru/chlen/102003/ мой гардероб, хотелки и все отзывы на Фрагрантике https://www.facebook.com/profile.php?id=100007266844012 я на ФБ, кому интересно :)
|
| |
| |
| kitusyan | Дата: Понедельник, 24 Июня 2013, 16:47 | Сообщение # 16 |
 В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3345
Город: Днепропетровск
Репутация: 3332
Статус: Offline
| 5 мл этой красоты пожалуйста
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 24 Июня 2013, 21:45 | Сообщение # 17 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| kitusyan, будь-ласка, згідна що краса, я навіть у спеку не можу від нього відірватися))) katerynah, записала livija, 30-35 мл з флаконом віддам)
Вільно 39 мл та флакон.
|
| |
| |
| livija | Дата: Вторник, 25 Июня 2013, 02:10 | Сообщение # 18 |
|
Заглянул на минутку
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Город: Киев
Репутация: 51
Статус: Offline
| Ок,дякую 30 з флаконом
|
| |
| |
| Леді | Дата: Вторник, 25 Июня 2013, 18:21 | Сообщение # 19 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| livija, будь-ласка.
Вільні 9 млДобавлено (25 Июнь 2013, 17:21) --------------------------------------------- Вивільнилося ще 10 мл.
Разом вільно 19 мл.
Сообщение отредактировал Леді - Вторник, 25 Июня 2013, 14:20 |
| |
| |
| Katrusia | Дата: Вторник, 25 Июня 2013, 20:24 | Сообщение # 20 |
 Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 445
Город: Львов
Репутация: 620
Статус: Offline
| Леді, знімай бронь...
Гострити ніж людей научили зойки. /Василь Стус/ http://www.fragrantica.ru/chlen/102003/ мой гардероб, хотелки и все отзывы на Фрагрантике https://www.facebook.com/profile.php?id=100007266844012 я на ФБ, кому интересно :)
|
| |
| |
| Леді | Дата: Суббота, 13 Июля 2013, 01:55 | Сообщение # 21 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| katerynah, вже зроблено) Добавлено (25 Июнь 2013, 17:21) --------------------------------------------- Вивільнилося ще 10 мл.
Разом вільно 19 мл.
Добавлено (13 Июль 2013, 00:55) --------------------------------------------- прошу закрити розпив, вільні мілілітри залишаю собі)
Сообщение отредактировал Леді - Суббота, 13 Июля 2013, 02:02 |
| |
| |