*
Форма входа
Меню сайта
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS · Регистрация · Мой профиль · Выход · Мы вКонтакте ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Louve Serge Lutens
ЛедіДата: Среда, 05 Июня 2013, 19:38 | Сообщение # 1
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Запрошую розпити творіння Лютена - Вовчицю - аромат східний, гурманський, характерний...Білий мигдаль, пелюстки троянди, фрукти, жасмин, амбра, мускус,ваніль,бальзами...Неймовірно цікаво як Лютен це все обіграв - жінка, матір і вовчиця, солод і гіркота, яка неминуча доля....
Первісний об"єм флакона - 75 мл
У розпив 65 мл та флакон. Крок розпиву - 1 мл:) Флакон тому хто забронює більшу кількість. А тому, хто візьме флакон - книжечка з пробниками декоративної косметики метра - здається 6 помад)))
Відсилаю НП та УП (+10 грн). Атоми 6,10,15,30мл і пробірки 1,5 мл в наявності.
[img][/img]
[img][/img]
У розпив 65 мл і флакон
katerynah, 1 мл - оплачено, відіслано
Lerchik 10 мл - оплачено, відіслано
kitusyan - 5 мл - оплачено, відіслано
livija - 30 мл + флакончик - оплачено,відіслано

Вільні 19 мл


Сообщение отредактировал Леді - Вторник, 02 Июля 2013, 13:51
 
fenataДата: Среда, 05 Июня 2013, 20:32 | Сообщение # 2
Хозяйка парфюмерной горы :)
Группа: Пользователи
Сообщений: 4668
Город: Киев
Репутация: 3274
Статус: Offline
Леді, поки бронь на 30 з флаконом)

Мне так одиноко. Нужна компания. Желательно нефтяная.
 
ЛедіДата: Среда, 05 Июня 2013, 20:45 | Сообщение # 3
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
fenata, поки бронь) якщо хтось не захоче більше
це буде новий флакон - той, про який кажуть що аромат трошки гіркіший


Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 06 Июня 2013, 10:17
 
KatrusiaДата: Четверг, 06 Июня 2013, 22:58 | Сообщение # 4
Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 445
Город: Львов
Репутация: 620
Статус: Offline
Леді, мені пиши 1мл наразі....

Гострити ніж людей научили зойки. /Василь Стус/
http://www.fragrantica.ru/chlen/102003/ мой гардероб, хотелки и все отзывы на Фрагрантике
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007266844012 я на ФБ, кому интересно :)
 
ЛедіДата: Четверг, 06 Июня 2013, 23:16 | Сообщение # 5
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
katerynah, 1 мл наразі
fenata, поки 30 мл та флакончик
Вільні 34 мілілітри)


Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 06 Июня 2013, 23:16
 
KsjushaДата: Пятница, 07 Июня 2013, 22:46 | Сообщение # 6
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 833
Город: Одесса
Репутация: 2994
Статус: Offline
3 мл, пожалуйста

флаконы-отливанты
 
ЛедіДата: Пятница, 07 Июня 2013, 22:50 | Сообщение # 7
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Ksjusha, записала)
 
KsjushaДата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:21 | Сообщение # 8
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 833
Город: Одесса
Репутация: 2994
Статус: Offline
прошу прощения, выхожу...

флаконы-отливанты
 
ЛедіДата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:32 | Сообщение # 9
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
ок)
 
LerchikДата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:41 | Сообщение # 10
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 63
Город: Киев
Репутация: 270
Статус: Offline
10 мл
 
ЛедіДата: Пятница, 14 Июня 2013, 23:44 | Сообщение # 11
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Lerchik, ок)
Вільно - 24 мілілітри)


Сообщение отредактировал Леді - Пятница, 14 Июня 2013, 23:48
 
fenataДата: Среда, 19 Июня 2013, 20:52 | Сообщение # 12
Хозяйка парфюмерной горы :)
Группа: Пользователи
Сообщений: 4668
Город: Киев
Репутация: 3274
Статус: Offline
Цитата (Леді)
fenata, поки бронь) якщо хтось не захоче більше це буде новий флакон - той, про який кажуть що аромат трошки гіркіший

бронь знімаю!


Мне так одиноко. Нужна компания. Желательно нефтяная.
 
ЛедіДата: Среда, 19 Июня 2013, 20:58 | Сообщение # 13
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
fenata, ок
флакон і 54 мл вільні

Флакон приїхав ще й з купою пробників, нажаль відомих мені ароматів!!!!


Сообщение отредактировал Леді - Четверг, 20 Июня 2013, 19:01
 
livijaДата: Понедельник, 24 Июня 2013, 12:51 | Сообщение # 14
Заглянул на минутку
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Город: Киев
Репутация: 51
Статус: Offline
Доброго дня,
Все ж скільки потрібно з флаконом мін? дуже хочу...


Сообщение отредактировал livija - Понедельник, 24 Июня 2013, 12:53
 
KatrusiaДата: Понедельник, 24 Июня 2013, 16:42 | Сообщение # 15
Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 445
Город: Львов
Репутация: 620
Статус: Offline
Леді, забронюй мені 10мл , а там подивимось smile

Гострити ніж людей научили зойки. /Василь Стус/
http://www.fragrantica.ru/chlen/102003/ мой гардероб, хотелки и все отзывы на Фрагрантике
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007266844012 я на ФБ, кому интересно :)
 
kitusyanДата: Понедельник, 24 Июня 2013, 16:47 | Сообщение # 16
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3345
Город: Днепропетровск
Репутация: 3332
Статус: Offline
5 мл этой красоты пожалуйста biggrin

 
ЛедіДата: Понедельник, 24 Июня 2013, 21:45 | Сообщение # 17
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
kitusyan, будь-ласка, згідна що краса, я навіть у спеку не можу від нього відірватися)))
katerynah, записала
livija, 30-35 мл з флаконом віддам)

Вільно 39 мл та флакон.
 
livijaДата: Вторник, 25 Июня 2013, 02:10 | Сообщение # 18
Заглянул на минутку
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Город: Киев
Репутация: 51
Статус: Offline
Ок,дякую 30 з флаконом smile
 
ЛедіДата: Вторник, 25 Июня 2013, 18:21 | Сообщение # 19
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
livija, будь-ласка.

Вільні 9 мл

Добавлено (25 Июнь 2013, 17:21)
---------------------------------------------
Вивільнилося ще 10 мл.

Разом вільно 19 мл.

Сообщение отредактировал Леді - Вторник, 25 Июня 2013, 14:20
 
KatrusiaДата: Вторник, 25 Июня 2013, 20:24 | Сообщение # 20
Ценитель
Группа: Пользователи
Сообщений: 445
Город: Львов
Репутация: 620
Статус: Offline
Леді, знімай бронь...

Гострити ніж людей научили зойки. /Василь Стус/
http://www.fragrantica.ru/chlen/102003/ мой гардероб, хотелки и все отзывы на Фрагрантике
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007266844012 я на ФБ, кому интересно :)
 
ЛедіДата: Суббота, 13 Июля 2013, 01:55 | Сообщение # 21
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
katerynah, вже зроблено)
Добавлено (25 Июнь 2013, 17:21)
---------------------------------------------
Вивільнилося ще 10 мл.

Разом вільно 19 мл.

Добавлено (13 Июль 2013, 00:55)
---------------------------------------------
прошу закрити розпив, вільні мілілітри залишаю собі)


Сообщение отредактировал Леді - Суббота, 13 Июля 2013, 02:02
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


ПарФея © 2026