*
Форма входа
Меню сайта
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS · Регистрация · Мой профиль · Выход · Мы вКонтакте ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Estee Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche
ЛедіДата: Пятница, 28 Июня 2013, 14:33 | Сообщение # 1
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Аромат Тома Форда для Estee Lauder. Azuree Soleil Eau Fraiche бентежить уяву, варто лиш прикрити повіки як морське узбережжя у всій красі середземноморського курорту постане перед очима...
Мирт, ветивер, кокос, сандал, квіти апельсину та гарденія
[img][/img]

Феї - викупила на аукціоні huge флакон на 234 мл. Фото додам по прибутті
Хто читав раніше цей розпив - поясню - попередній флакон залишу собі, а цей великий виставляю у розпив - запрошую познайомитися з цим фантастичним літнім ароматом.
У розпив 200 мл)))
vitali - 20 мл - оплачено - повернено
Yalta - 5 мл - оплачено - повернено
007 - 5мл - оплачено - повернено
Вільні 170 мл

Запис - оплата - приїжджає аромат - всім розсилаю)
Маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго))
Дякую всім за розуміння та теплі слова)


Сообщение отредактировал Леді - Суббота, 20 Июля 2013, 12:24
 
vitaliДата: Суббота, 06 Июля 2013, 13:50 | Сообщение # 2
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 873
Город: Измаил
Репутация: 3730
Статус: Offline
Леді, 20мл
 
YaltaДата: Суббота, 06 Июля 2013, 14:30 | Сообщение # 3
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 1585
Город: Симферополь
Репутация: 6614
Статус: Offline
5 мл, пожалуйста
 
007Дата: Суббота, 06 Июля 2013, 19:41 | Сообщение # 4
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 1558
Город: Днепропетровск
Репутация: 7556
Статус: Offline
5 мл, пожалуйста smile

Остатки во флаконах
 
ЛедіДата: Среда, 17 Июля 2013, 16:34 | Сообщение # 5
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
vitali, Yalta, 007, - записала, дякую) інформацію розіслала

Вільні 170 мл

Добавлено (17 Июль 2013, 15:34)
---------------------------------------------
Маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго))

Сообщение отредактировал Леді - Понедельник, 08 Июля 2013, 16:10
 
АркадияДата: Среда, 17 Июля 2013, 18:05 | Сообщение # 6
Всемогущий админ (с)
Группа: Администраторы
Сообщений: 15211
Город: Севастополь
Репутация: 4987
Статус: Offline
Цитата (Леді)
Маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго))


Вот поэтому на форуме и существует правило, ограничивающее новичков в количестве распивов! happy


У меня все хорошо. Так мне и надо :)
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


ПарФея © 2026