vitali, Yalta, 007, - записала, дякую) інформацію розіслала
Вільні 170 млДобавлено (17 Июль 2013, 15:34)
---------------------------------------------
Маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго))