*
Форма входа
Меню сайта
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS · Регистрация · Мой профиль · Выход · Мы вКонтакте ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Loukhoum Keiko Mecheri
ЛедіДата: Вторник, 02 Июля 2013, 16:40 | Сообщение # 1
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Запрошую розпити аромат тендітної японки Keiko Mecheri - Loukhoum. Аромат східний, квітковий.
Перші нотки - глід
Нотки серця - троянда, мигдаль, квіткові ноти
Нотки бази - мускус, ваніль, білий мед, деревні ноти.
Флакон планую викупляти як на фото. [img][/img]
на розпив надихнув один комент з фрагрантіки "Лукум у меня ассоциируется с моим маленьким сыночком. Это нежная розовая бархатная щечка,когда он только проснулся и я целую его. Такая не кондитерская,а душевная сладость и хочется вдыхать ее бесконечно" Маю надію мої очікування справдяться)
Флакон 50 мл. У розпив - 40 мл та флакон. Флакон тому, хто забронює більшу кількість.

Замовила флакончик - буде в кінці липня!!!
Знайшла хорошу доставку - тому ціна трошки знизилася)
Yalta - 3 мл - оплачено - повернено

Вільно 37 мл та флакон
Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго


Сообщение отредактировал Леді - Суббота, 20 Июля 2013, 12:25
 
YaltaДата: Вторник, 02 Июля 2013, 19:37 | Сообщение # 2
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 1585
Город: Симферополь
Репутация: 6614
Статус: Offline
3 мл, пожалуйста
 
ЛедіДата: Вторник, 09 Июля 2013, 17:51 | Сообщение # 3
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
Yalta, записала)
Замовила флакончик - буде в кінці липня!!!

Добавлено (09 Июль 2013, 16:51)
---------------------------------------------
Запрошую на розпив - 37 мл та флакон вільні
Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго
Дякую всім за розуміння та теплі слова)


Сообщение отредактировал Леді - Среда, 17 Июля 2013, 18:17
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


ПарФея © 2026