Felon, зараз лише запис у відказніДобавлено (17 Июль 2013, 15:15)
---------------------------------------------
[color=purple]Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго
Добавлено (17 Июль 2013, 17:17)
---------------------------------------------
Дякую всім за розуміння та теплі слова)