|
White Suede Tom Ford
|
|
| Леді | Дата: Воскресенье, 30 Июня 2013, 23:09 | Сообщение # 1 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Їде до мене флакончик цього дива, про яке стільки чула і читала. Біла замша Форда - ще для мене загадка. Компоненти такі знайомі - троянда, чай, олібанум, конвалія, сандал, амбра і звичайно ж шкіра - але що створив із них Форд - відчую скоро. [img] [/img] Фото додам по прибуттю флакона - це близько 3 тижнів. Розмір флакона - 50 мл Запрошую!!!
Перший флакон - викуплений, в дорозі Tara 5 мл Bona 20 мл та флакон Inis 5 мл ксанчик 10 мл Rene - 5 мл romashkakn - 5 мл Дякую всім, попередньо розпито!
Другий флакон - викуплений, в дорозі GingerJ - 10 мл Charodeyka - 15мл з флаконом - оплачено Симба1 - 10 мл MiraMak - 10 мл Erfolg - 5 ml Попередньо розпито!
Третій флакон - поточний розпив Анастасия - 40 мл з флаконом nkuzy - 10 мл Попередньо розпито!
Запис бажаючих на відказні міліки ninel - 10 мл luana - 5 мл Natali8125 - 10 мл Ksy - 5 мл Very марик - 10мл чернышка1574 - 10 мл Мила - 5 мл Приїдуть флакончики - тоді розсилаю інформацію)
Дами, маю на жаль погані новини. Проблеми з доставкою відкладають прибуття флаконів на невизначений термін. Тому прошу вибачити за надії та сподівання. Хто оплатив - через переписку уточняю реквізити та повертаю гроші. Якщо мої флакони колись таки прибудуть - то відкрию розпив із флаконом на руках. Не судіть строго Дякую всім за розуміння та теплі слова)
Сообщение отредактировал Леді - Среда, 17 Июля 2013, 18:19 |
| |
| |
| Tara | Дата: Воскресенье, 30 Июня 2013, 23:15 | Сообщение # 2 |
 Понравилось здесь
Группа: Пользователи
Сообщений: 122
Город: Киев
Репутация: 1133
Статус: Offline
| 5мл
|
| |
| |
| Bona | Дата: Воскресенье, 30 Июня 2013, 23:22 | Сообщение # 3 |
 В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3165
Город: Чернигов
Репутация: 5538
Статус: Offline
| Леді, хотілось би 25 з флаконом.
Відливанти ФЛАКОНИ Фірм.проб
|
| |
| |
| Леді | Дата: Воскресенье, 30 Июня 2013, 23:24 | Сообщение # 4 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| ого швидко так))) Bona, Tara, будь-ласка - записала. Ага і схема така - записуємося, я отримую флакон - всім хвалюся))) і тоді оплата та відсилання
|
| |
| |
| Bona | Дата: Воскресенье, 30 Июня 2013, 23:28 | Сообщение # 5 |
 В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3165
Город: Чернигов
Репутация: 5538
Статус: Offline
| Леді, дякую. Чекаємо флакон.
Відливанти ФЛАКОНИ Фірм.проб
|
| |
| |
| Charodeyka | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:03 | Сообщение # 6 |
 Мисс Фотообраз 2013
Группа: Пользователи
Сообщений: 2235
Город: Киев
Репутация: 2171
Статус: Offline
| Леді, Маша, 30 с флаконом, можно?
"Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, И ты, им преданный народ."- Великий РУССКИЙ поэт М.Ю.Лермонтов.
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:05 | Сообщение # 7 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Charodeyka, шкода першою Bona записалася.
|
| |
| |
| Charodeyka | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:07 | Сообщение # 8 |
 Мисс Фотообраз 2013
Группа: Пользователи
Сообщений: 2235
Город: Киев
Репутация: 2171
Статус: Offline
| Леді, а ставки увеличивать нельзя? Я просто спрашиваю. Ибо у всех по разному. Если нельзя-не обижусь. Но если что, второй флакон готова ждать))))
"Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, И ты, им преданный народ."- Великий РУССКИЙ поэт М.Ю.Лермонтов.
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:09 | Сообщение # 9 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Я тут не прописала що флакон тому хто більше забронює...дівчинка відразу забронювала і все - домовленість ламати не буду...Якщо дійде до другого флакону - дам знати! і якщо звільниться флакон - Ви перша)
Сообщение отредактировал Леді - Понедельник, 01 Июля 2013, 00:10 |
| |
| |
| Charodeyka | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:16 | Сообщение # 10 |
 Мисс Фотообраз 2013
Группа: Пользователи
Сообщений: 2235
Город: Киев
Репутация: 2171
Статус: Offline
| Леді, ок. Спасибо!
"Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, И ты, им преданный народ."- Великий РУССКИЙ поэт М.Ю.Лермонтов.
|
| |
| |
| Inis | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:34 | Сообщение # 11 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 512
Репутация: 754
Статус: Offline
| Леді, мне 5 мл, пожалуйста
Татьяна, заходя на Парфею - помни: ты - на П-А-Р-Ф-Е-Е!!! (с) Strimovsky
|
| |
| |
| ксанчик | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:37 | Сообщение # 12 |
 Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 231
Город: Харьков
Репутация: 368
Статус: Offline
| 10 мл плизз
|
| |
| |
| GingerJ | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:48 | Сообщение # 13 |
 Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 68
Город: Днепропетровск
Репутация: 247
Статус: Offline
| Йошки-матрёшки!!! Не успела?! Такая "вкусная" цена на такой божественный аромат! Можно 10 мл из гипотетического второго флакона (надеюсь, до второго флакошика все же дойдет дело )
|
| |
| |
| Bona | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 00:49 | Сообщение # 14 |
 В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3165
Город: Чернигов
Репутация: 5538
Статус: Offline
| Леді, дуже дякую за порядність та за збереження домовленності.
Відливанти ФЛАКОНИ Фірм.проб
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 10:50 | Сообщение # 15 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Inis, ксанчик - записала, дякую) GingerJ - записала, прийдеться і другий виставити Bona - будь-ласка
Вільні 10 мл
|
| |
| |
| Симба1 | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 11:08 | Сообщение # 16 |
 Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1217
Город: Киев
Репутация: 2330
Статус: Offline
| 10мл
Мне нравится весенний снегопад ... из белых лепестков в саду цветущем ...
Рабiв до раю не пускають !
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 13:10 | Сообщение # 17 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Симба1 записала, розпито)
Тепер чекаємо на флакончики!
Сообщение отредактировал Леді - Понедельник, 01 Июля 2013, 13:12 |
| |
| |
| GingerJ | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 14:47 | Сообщение # 18 |
 Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 68
Город: Днепропетровск
Репутация: 247
Статус: Offline
| Леді, Дякую-дякую Така швидкiсть розпиву
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 15:48 | Сообщение # 19 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| GingerJ, та не те слово. Інтригує ще більше - що ж це за аромат такий?
|
| |
| |
| MiraMak | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 16:05 | Сообщение # 20 |
 Завсегдатай
Группа: Пользователи
Сообщений: 152
Город: Севастополь
Репутация: 813
Статус: Offline
| Если будет третий флакон или кто откажется, то возьму 10 мл
Сообщение отредактировал MiraMak - Понедельник, 01 Июля 2013, 16:07 |
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 16:09 | Сообщение # 21 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| І чого Форд не випускає аромати літровими банками - проблем з пошуками було б менше))) купив одну і всі щасливі)))
Сообщение отредактировал Леді - Понедельник, 01 Июля 2013, 16:28 |
| |
| |
| Charodeyka | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 16:23 | Сообщение # 22 |
 Мисс Фотообраз 2013
Группа: Пользователи
Сообщений: 2235
Город: Киев
Репутация: 2171
Статус: Offline
| Леді, Маш, если что, могу со своих мл уступить.
"Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, И ты, им преданный народ."- Великий РУССКИЙ поэт М.Ю.Лермонтов.
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 16:24 | Сообщение # 23 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Charodeyka, скільки? тут 10 просять)
|
| |
| |
| Charodeyka | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 16:26 | Сообщение # 24 |
 Мисс Фотообраз 2013
Группа: Пользователи
Сообщений: 2235
Город: Киев
Репутация: 2171
Статус: Offline
| Маша, ок.
"Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, И ты, им преданный народ."- Великий РУССКИЙ поэт М.Ю.Лермонтов.
|
| |
| |
| Леді | Дата: Понедельник, 01 Июля 2013, 16:28 | Сообщение # 25 |
 Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Город: Львов
Репутация: 1416
Статус: Offline
| Charodeyka, дякую що поділилися) MiraMak, - Вам 10 мл з другого флакону)
|
| |
| |